Koalicjanci

Koalicjanci:

Firma CWS jest czołowym dostawcą specjalistycznych usług i rozwiązań w dziedzinie wynajmu oraz serwisu odzieży roboczej i ochronnej, odzieży do pracy w pomieszczeniach czystych, a także urządzeń higieny i mat wejściowych. Grupa CWS działa w 16 krajach Europy i zatrudnia 11.000 pracowników. W roku 2017 osiągnęła obrót 970 mln Euro. W ciągu ostatnich dwóch lat CWS skupia się na innowacyjnych projektach. Firma zainwestowała w strategiczne partnerstwa: z przedsiębiorstwem Jonny Fresh, stając się partnerem w pralni cyfrowej oraz z firmą Smixin, z którą wspólnie opracowuje nowatorskie metody codziennej higieny. CWS mocno inwestuje w rozwiązania cyfrowe w celu poprawy obsługi klienta oraz rozwój nowych rynków. Na polskim rynku CWS obecne jest od 1995 roku. Firma obsługuje zarówno duże obiekty przemysłowe, sieci handlowe, jak i małe zakłady pracy.  Cztery zaawansowane technologicznie zakłady pralnicze w Łodzi, Dąbrowie Górniczej Międzyrzeczu oraz Warszawie są w stanie obsłużyć klientów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Odpowiedzialność za środowisko oraz promowanie pracy w bezpiecznych warunkach pracy jest ważnym elementem strategii rozwoju CWS w Polsce i innych krajach Grupy.

Facebook CWS Polska

DHL, będący częścią Grupy Deutsche Post DHL, globalnego dostawcy usług logistycznych, jest obecny na rynku polskim od 1983 roku. DHL jest czołową marką globalną w branży logistycznej i zatrudnia ponad 510 000 pracowników, działając w ponad 220 krajach i regionach na całym świecie. W Koalicji Bezpieczni w Pracy DHL w Polsce jest reprezentowany przez trzy dywizje: DHL Supply Chain oraz DHL Parcel. DHL Supply Chain działa na polskim rynku od 2002 roku. Firma zarządza oddziałami na terenie całego kraju o łącznej powierzchni ponad 300 tys. m2. DHL Supply Chain dostarcza specjalistyczne rozwiązania dla różnych branż i ogniw łańcuchów dostaw, od planowania, zaopatrzenia, logistyki produkcji, składowani, konfigurowania, dystrybucji, eFullfiment,  po logistykę  usług posprzedażowych i logistykę zwrotów. DHL Parcel jest na polskim rynku wiodącym dostawcą usług przesyłek krajowych i prekursorem innowacyjnych rozwiązań e-commerce, dedykowanych Klientom w Polsce i w Europie. Firma wykorzystuje swoją wiedzę w dziedzinie krajowych oraz międzynarodowych przesyłek drogowych docierając do 28 krajów Unii Europejskiej.

Facebook DHL

PW Krystian to rodzinna firma założona w 1942 roku w Przysusze, której główny obszar stanowi produkcja odzieży ochronnej. Firma oferuje też odzież roboczą, korporacyjną oraz inne środki ochrony osobistej takie jak rękawice, obuwie, ochronniki słuchu, kaski i okulary. Z produktów firmy PW Krystian korzystają pracownicy branży gazowniczej, energetycznej, paliwowej, spożywczej oraz przemysłu ciężkiego. Firma oferuje również przeprowadzenie audytów BHP oraz szkoleń z zakresu prawa i norm EN. W przedsiębiorstwie został wdrożony system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001. Wszystkie oferowane przez firmę produkty posiadają wymagane certyfikaty polskich i europejskich ośrodków certyfikacyjnych. PW Krystian zatrudnia niemal 200 osób.

Facebook PW Krystian

B_Logo_seka_rgb

SEKA S.A. prowadzi działalność o charakterze nadzorczym, doradczym i szkoleniowym na terenie całego kraju, zatrudniając ok. 260 pracowników. Głównymi obszarami funkcjonowania firmy są: outsourcing z zakresu bhp, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska, doradztwo z prawa pracy, spraw personalnych i projektów unijnych, a także szkolenia z zakresu bhp, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, zarządzania zasobami ludzkimi, rachunkowości i podatków oraz szkolenia zawodowe. Firma rozpoczęła działalność w 1988 r. W październiku 2011 r. zadebiutowała na giełdzie NewConnect w Warszawie. Spółka w latach 2003 – 2009 i w 2012, 2017 i 2018 została zaliczona do prestiżowego grona Gazel Biznesu, a dowodem wysokiego standardu usług jest system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2008. Ponadto, w 2013 r. SEKA S.A. została laureatką konkursu Mazowiecka Firma Równych Szans zorganizowanego przez Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza. Nasi stali Klienci to ponad 1317 firm zatrudniających łącznie ponad 300 000 pracowników. Takiej liczbie pracowników zapewniamy przestrzeganie przepisów prawa pracy i ochrony pracy. Dotychczas przeszkoliliśmy ponad 1 500 000 osób. Dzięki nam kilkadziesiąt tysięcy z nich zdobyło nowy zawód. Stale zwiększająca się liczba klientów oraz wysoka dynamika rozwoju sprawiły, że na dziś SEKA S.A. posiada 19 oddziałów w miastach wojewódzkich oraz przedstawicieli terenowych w całej Polsce.

Facebook SEKA S.A.

bwp 02 - Koalicja v2a_11TenCate Protective Fabrics  jest światowym liderem w produkcji tkanin ochronnych. To renomowany producent i projektant specjalistycznych tkanin służących ochronie człowieka w miejscu pracy, szczególnie w trudnych warunkach. Wieloletnie doświadczenie – firma założona w 1704 roku – kapitał oraz zaufanie klientów pozwalają firmie na zachowanie najwyższych standardów jakości. Jako lider innowacyjnych rozwiązań TenCate inwestuje w wiedzę oraz specjalistyczną kadrę i nowych projektantów, dzięki czemu oferowany asortyment to szeroka gama bezpiecznych, unikalnych, opatentowanych tkanin. Filozofią i misją TenCate jest ekologiczna i skuteczna ochrona zdrowia i życia człowieka w pracy. Odzież wykonana z tkanin firmy chroni pracowników branż paliwowych, energetycznych, motoryzacyjnych, metalurgicznych, strażaków, żołnierzy oraz innych, w wielu zakątkach globu.

Facebook TenCate Fabrics