Firma CWS jest czołowym dostawcą specjalistycznych usług i rozwiązań w dziedzinie wynajmu oraz serwisu odzieży roboczej i ochronnej, odzieży do pracy w pomieszczeniach czystych, a także urządzeń higieny i mat wejściowych. Grupa CWS działa w 16 krajach Europy i zatrudnia 11.000 pracowników. W roku 2017 osiągnęła obrót 970 mln Euro. W ciągu ostatnich dwóch lat CWS skupia się na innowacyjnych projektach. Firma zainwestowała w strategiczne partnerstwa: z przedsiębiorstwem Jonny Fresh, stając się partnerem w pralni cyfrowej oraz z firmą Smixin, z którą wspólnie opracowuje nowatorskie metody codziennej higieny. CWS mocno inwestuje w rozwiązania cyfrowe w celu poprawy obsługi klienta oraz rozwój nowych rynków. Na polskim rynku CWS obecne jest od 1995 roku. Firma obsługuje zarówno duże obiekty przemysłowe, sieci handlowe, jak i małe zakłady pracy.  Cztery zaawansowane technologicznie zakłady pralnicze w Łodzi, Dąbrowie Górniczej Międzyrzeczu oraz Warszawie są w stanie obsłużyć klientów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Odpowiedzialność za środowisko oraz promowanie pracy w bezpiecznych warunkach pracy jest ważnym elementem strategii rozwoju CWS w Polsce i innych krajach Grupy.

Facebook CWS Polska

PW Krystian to rodzinna firma założona w 1942 roku w Przysusze, której główny obszar stanowi produkcja odzieży ochronnej. Firma oferuje też odzież roboczą, korporacyjną oraz inne środki ochrony osobistej takie jak rękawice, obuwie, ochronniki słuchu, kaski i okulary. Z produktów firmy PW Krystian korzystają pracownicy branży gazowniczej, energetycznej, paliwowej, spożywczej oraz przemysłu ciężkiego. Firma oferuje również przeprowadzenie audytów BHP oraz szkoleń z zakresu prawa i norm EN. W przedsiębiorstwie został wdrożony system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001. Wszystkie oferowane przez firmę produkty posiadają wymagane certyfikaty polskich i europejskich ośrodków certyfikacyjnych. PW Krystian zatrudnia niemal 200 osób.

Facebook PW Krystian

bwp 02 - Koalicja v2a_11TenCate Protective Fabrics  jest światowym liderem w produkcji tkanin ochronnych. To renomowany producent i projektant specjalistycznych tkanin służących ochronie człowieka w miejscu pracy, szczególnie w trudnych warunkach. Wieloletnie doświadczenie – firma założona w 1704 roku – kapitał oraz zaufanie klientów pozwalają firmie na zachowanie najwyższych standardów jakości. Jako lider innowacyjnych rozwiązań TenCate inwestuje w wiedzę oraz specjalistyczną kadrę i nowych projektantów, dzięki czemu oferowany asortyment to szeroka gama bezpiecznych, unikalnych, opatentowanych tkanin. Filozofią i misją TenCate jest ekologiczna i skuteczna ochrona zdrowia i życia człowieka w pracy. Odzież wykonana z tkanin firmy chroni pracowników branż paliwowych, energetycznych, motoryzacyjnych, metalurgicznych, strażaków, żołnierzy oraz innych, w wielu zakątkach globu.

Facebook TenCate Fabric