Już 14 października o godzinie 14:00 w ramach projektu Kapitał Zdrowia organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie HR i Związek Pracodawców Polskich odbędzie bezpłatne webinarium dotyczące wpływu pandemii koronawirusa na bezpieczeństwo pracy. Eksperci Koalicji Bezpieczni w Pracy przedstawią wnioski z badania „Bezpieczeństwo pracy w Polsce 2020”, podzielą się też doświadczeniem i dobrymi praktykami dotyczącymi organizacji pracy zdalnej.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA BEZPŁATNE WEBINARIUM: http://bit.ly/Zarejestruj-się-na-webinar

Pandemia koronawirusa, która do Polski dotarła w marcu 2020 roku, naruszyła dotychczasowy model organizacji pracy i miała ogromny wpływ na zmianę podejścia do kwestii bezpieczeństwa i – w szczególności – higieny pracy. – Kryzys wywołany przez COVID-19 uruchomił proces zmian w postrzeganiu bhp, organizacji pracy, optymalizacji kosztów działania, gotowości do zmian i reorganizacji w firmie. Stanowi to wyzwanie nie tylko z punktu widzenia zdrowia fizycznego, ale również i psychicznego pracowników. Istotnym elementem jest także wpływ pandemii na długofalową strategię biznesową polskich firm. Na niespotykaną dotychczas skalę wdrożyły one zmiany organizacyjne takie jak praca zdalna – mówi Anna Jabłońska, dyrektor zarządzająca w CWS, przewodnicząca Koalicji Bezpieczni w Pracy.

Podczas webinarium eksperci Koalicji Bezpieczni w Pracy opowiedzą o wynikach badania „Bezpieczeństwo pracy w Polsce 2020”, przedstawią praktyczne zasady pracy zdalnej, a także dobre praktyki w jej wdrażaniu w organizacji. Na zakończenie odbędzie się panel dyskusyjny, w którym udział wezmą przedstawiciele Koalicji oraz partnerów projektu Kapitał Zdrowie – Benefit Systems, Lux Med i Daily Fruits. – Głównym celem projektu jest podniesienie świadomości i wiedzy pracodawców, pracowników oraz instytucji regulacyjnych w obszarze metod zarządzania Kapitałem Zdrowia. Rekomendacje wynikające z projektu stanowić będą syntezę najlepszych i sprawdzonych praktyk stosowanych obecnie w Polsce i innych krajach świata, a także zawierać będą, opracowany przez ekspertów, model dobrych praktyk, który mógłby oraz powinien zaistnieć w najbliższym czasie w tym obszarze – mówi Małgorzata Zachorowska, prezes zarządu Polskiego Stowarzyszenia HR.

Zapraszamy do rejestracji! http://bit.ly/Zarejestruj-się-na-webinar

Organizatorzy:


Partner wydarzenia: