W dniach 28-29-30 maja 2019 roku w Łodzi odbędzie się spotkanie BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM. Na podstawie analizy case studies omówiona zostanie problematyka proaktywnego podejścia do zapewnienia bezpieczeństwa w magazynie, składowania produktów, jak i zarządzania całą infrastrukturą (w tym technologiczną) z uwzględnieniem najwyższych parametrów bezpieczeństwa.

Wdrożone z sukcesem rozwiązania w zapewnieniu bezpieczeństwa pokazane zostaną na żywo podczas wizyty w magazynie BSH – wizyta poprzedzona będzie merytoryczną prelekcją.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group. Firma oferuje na polskim rynku portfolio AGD marek Bosch, Siemens, Gaggenau i Zelmer. BSH posiada w Polsce 6 fabryk. W 3 łódzkich zakładach produkowane są pralki, zmywarki i suszarki do ubrań, w 2 wrocławskich piekarniki i lodówki, a w podrzeszowskiej Rogoźnicy małe AGD.

BSH produkuje całą gamę nowoczesnych artykułów gospodarstwa domowego w 42 fabrykach na całym świecie. Zajmuje drugą pozycję na świecie w branży AGD. Działania na rzecz kultury bezpieczeństwa pracy są priorytetem, firma sięga po najnowsze rozwiązania z tego obszaru, kształtując świadomość wszystkich jej pracowników. Wyposażony w najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne zapewnia sprawną obsługę fabryk oraz dystrybucję wyprodukowanego towaru.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Więcej informacji: http://movida.com.pl/node/1781