7 maja ruszyły Mistrzostwa Kadry BHP

Już po raz czwarty zapraszamy specjalistów oraz pasjonatów tematyki Bezpieczeństwa i Higieny Pracy do udziału w Mistrzostwach Kadry BHP.

Mistrzostwa Kadry BHP to konkurs, którego zadaniem jest popularyzacja zagadnień związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy.

Naszym celem jest stworzenie prestiżowego rankingu ekspertów, którzy wyznaczając standardy w branży i przedsiębiorstwach, każdego dnia przyczyniają się do budowy bezpieczniejszego środowiska pracy. Ponadto zależy nam na zintegrowaniu grona osób aktywnie zaangażowanych w propagowanie kultury bezpieczeństwa w pracy.

 

Harmonogram Mistrzostw Kadry BHP 2018

I etap konkursu – 7-25 maja

II etap konkursu –  7-10 czerwca

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród – 21 czerwca

 

Przebieg i zasady konkursu

Pierwszy etap konkursu wystartuje 7 maja i potrwa do 25 maja 2018 r. W tym czasie do rozwiązania będzie test wiedzy,  dostępny pod adresem http://mistrzostwa.bezpieczniwpracy.pl/, który składać się będzie z 30 pytań jednokrotnego wyboru.  Pięćdziesiąt osób, które uzyskają najwyższą liczbę punktów, zostanie zakwalifikowanych do drugiego etapu, który wyłoni ostatecznych zwycięzców.

Drugi etap Mistrzostw Kadry BHP składać się będzie z testu wiedzy on-line (20 pytań jednokrotnego wyboru) oraz 5 pytań otwartych, wymagających opisowego podania rozwiązania. Laureaci konkursu zostaną wybrani na podstawie największej liczby punktów z II etapu konkursu.

Pytania do testów przygotował zespół ekspertów. Poznaj tegoroczny skład Komisji Konkursowej IV edycji Mistrzostw Kadry BHP.

Zobacz relację z poprzedniej edycji Mistrzostwa Kadry BHP: http://www.bhp.abc.com.pl/czytaj/-/artykul/mistrzostwa-kadry-bhp-2017-rozstrzygniete 

Tu znajdziesz Regulamin Mistrzostw Kadry BHP

Zachęcamy do śledzenia naszej strony www oraz fanpage na Facebooku i LinkedIn, gdzie na bieżąco będziemy publikować wszelkie informacje dotyczące tegorocznej edycji konkursu.