Nasz Koalicjant firma SEKA S.A. organizuje konkurs – Quiz BHP. Co miesiąc 10 osób, które uzyskają najwięcej punktów, otrzymają samochodowy powerbank o pojemności 4400mAh z latarką i funkcją do przecinania pasów oraz młotkiem bezpieczeństwa.

Konkurs jest tak zbudowany, aby można było konkurować w zakresie jednej firmy lub określonego przedziału czasu. Dzięki takim opcjom, firmy mogą dodatkowo nagradzać liderów wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy regularnie. Jest to działanie edukacyjne, którego celem jest podniesienie świadomości istnienia ważnych przepisów i przypomnienie o potrzebie stosowania zasad bezpieczeństwa. 1000 pytań konkursowych gwarantuje niską ich powtarzalność. Hasła pochodzą ze słownika pojęć bhp, który powstał dzięki bliskiemu partnerstwu ze Stowarzyszeniem Ochrony Pracy i zaangażowaniu kilkuset inspektorów bhp SEKA S.A., w ciągu ostatnich kilku lat.

Konkurs trwa od 1 grudnia 2019 przez kolejne 10 miesięcy. W sumie jest 100 power-banków do wygrania, a łączna wartość nagród to prawie 4000 PLN.

Link do konkursu: https://www.seka.pl/quiz-bhp/

Więcej informacji na stronie SEKA S.A.