W 17. edycji Targów Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BeHaPe, organizowanych w Centrum Targowym FairExpo przy ul. Bytkowskiej 1B w Katowicach udział weźmie ponad 80 firm z branży bhp i ppoż.

Organizatorzy, wzorem lat poprzednich, wykorzystując wieloletnie doświadczenie zamierzają stworzyć przestrzeń, w której zaprezentowane zostaną najnowsze techniki, technologie i rozwiązania zarówno z zakresu ochron zbiorowych, jak i środków ochrony indywidualnej.

Podczas targów swoją ofertę zaprezentuje ponad 80 firm z branży bhp i ppoż. Centrum Targowe FairExpo wzorem lat poprzednich, wykorzystując wieloletnie doświadczenie chce stworzyć przestrzeń, w której zaprezentowane zostaną najnowsze techniki, technologie i rozwiązania zarówno z zakresu ochron zbiorowych, jak i środków ochrony indywidualnej.

Celem FairExpo jest by wielopłaszczyznowy dialog specjalistów i przedstawicieli zainteresowanych branż zaowocował nawiązaniem ciekawych i trwałych kontaktów biznesowych. Oferta targowa skierowana jest do służby bhp, a także producentów, kadry szkoleniowej, studentów oraz uczniów szkół o profilu bhp.

Targom towarzyszyć będą m. in. konferencje pt. „BEZPIECZEŃSTWO PRACY ZALEŻY OD CIEBIE” – w ramach ogólnopolskiej kampanii Państwowej Inspekcji Pracy, „MAM ŚWIADOMOŚĆ – PRACUJĘ BEZPIECZNIE” Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Służby BHP, „OCHRONY INDYWIDUALNE I ICH STOSOWANIE NA STANOWISKU PRACY” Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy i Inspekcji Sanitarnej.

Państwowa Inspekcja Pracy zaprasza pracodawców do uczestnictwa w programie prewencyjnym „Zdobądź Dyplom PIP”. Trzeciego dnia targów sale konferencyjne będą do dyspozycji wystawców, którzy będą  mieli okazję przedstawić profil i ofertę swoich firm.

BeHaPe 2015 stanowić będzie sprawdzoną platformę spotkań inżynierów, techników, doradców, inspektorów i projektantów specjalizujących się w branży bezpieczeństwa i ochrony pracy.

Zgodnie z tradycją odbędzie się konkurs „PRODUKT BeHaPe” w kategoriach PRODUKT, USŁUGA, CZASOPISMO. Wyniki konkursu poznane będą w dniu 10 marca wieczorem, podczas Wieczoru dla Wystawców.

 

Organizator: Centrum Targowe FairExpo Sp. z. o.o, ul. Bytkowska 1B. 40-955 Katowice.

 

Kontakt do organizatora:

Eliza Kunikowska/Kierownik Projektu

tel. 32 7281533, kom. +48664080291

e-mail: e.kunikowska@fairexpo.pl, www.behape.fairexpo.pl