W związku z epidemią koronawirusa Koalicja Bezpieczni w Pracy zdecydowała o przełożeniu tegorocznej edycji Mistrzostw Kadry BHP, które tradycyjnie odbywają się w kwietniu i maju. Decyzja podyktowana jest troską o zdrowie uczestników i wszystkich zaangażowanych w organizację konkursu.

Jest to szczególnie trudny czas dla personelu medycznego, małych i średnich przedsiębiorców oraz – o czym wiele osób zapomina – dla wszystkich pracowników bhp. Właśnie dlatego jako Koalicja Bezpieczni w Pracy podjęliśmy decyzję o rezygnacji z organizacji tegorocznej edycji Mistrzostw Kadry BHP w tym czasie.

Jednak jednocześnie zachęcamy do śledzenia nas, ponieważ zarówno na stronie, jak i na profilach na Facebooku i LinkedInie, będziemy się dzielić z Wami dobrymi praktykami realizowanymi w polskich firmach oraz odpowiadać na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące zaleceń bhp w czasach koronawirusa.

Tymczasem wszystkim życzymy przede wszystkim zdrowia i dużo wytrwałości podczas codziennej pracy w tym wymagającym czasie, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

#zostańwdomu #bezpieczniwpracy #bezpiecznapracazdomu