Miło nam poinformować, że do grona Koalicjantów dołączyła firma SEKA S.A.

SEKA S.A. prowadzi działalność o charakterze nadzorczym, doradczym oraz szkoleniowym. Głównymi obszarami funkcjonowania firmy są: bezpieczeństwo pracy i ppoż. oraz ochrona środowiska, doradztwo w zakresie prawa pracy i spraw personalnych, szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, zarządzania zasobami ludzkimi, rachunkowości i podatków oraz szkolenia zawodowe, doradztwo w zakresie projektów unijnych oraz przygotowanie projektów szkoleniowych i inwestycyjnych, jak również przygotowanie dokumentacji związanej ze wspomnianymi obszarami działalności.
Firma rozpoczęła działalność w 1988 r. W tym czasie została przekształcona od spółki SEKA Sp. z o. o. do obecnej formy – SEKA S.A. W październiku 2011 r. zadebiutowała na giełdzie NewConnect w Warszawie. Spółka w latach 2003 – 2009 i w 2012 została zaliczona do prestiżowego grona Gazel Biznesu, a dowodem wysokiego standardu usług jest system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2008. Ponadto, w 2013 r. SEKA S.A. została laureatką konkursu Mazowiecka Firma Równych Szans zorganizowanego przez Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza.

 

SEKA S.A. posiada ogólnopolski zasięg terytorialny z 16 oddziałami w całym kraju oraz centralą mieszczącą się w Warszawie. Firma posiada placówki w każdym mieście wojewódzkim oraz kilkunastu przedstawicieli regionalnych w największych miastach Polski, zatrudniając około 125 pracowników.

 

SEKA-SA-BHP-Szkolenia-Ochrona-Środowiska-Projekty-Unijne-Systemy-Zarzadzania