MOVIDA serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu masterclass.

Pogłębią Państwo wiedzę, zdobędą nowe doświadczenia, zainspirują się nowymi studiami przypadków. Podczas masterclass wysłuchają Państwo kilkunastu prelekcji, wezmą udział w praktycznych warsztatach, wymienią się opiniami i doświadczeniami.

Meritum spotkania zostało poszerzone o pewne novum: są wizyty „BHP Session” w dwóch zakładach o nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu BHP, prezentujących odmienne podejście do tej kwestii, różne rozwiązania i strategię oraz metodologię ich wprowadzenia, lecz podobnie najwyższe standardy. „BHP Session” odbędzie się w zakładach Faurecia Automotive Polska S.A. oraz CWS-boco.

– Cieszy nas, że spotkania MOVIDA cieszą się Państwa uznaniem. Niezmiernie miło nam czytać Państwa opinie o wysokim poziomie merytorycznym spotkań, o tym, że wdrażają Państwo u siebie rozwiązania, które poznali na Forum oraz czerpią inspiracje z przedstawionych podczas nich rozwiązań – mówi Anna Rojek, PR Manager MOVIDA. – Jesteśmy dumni z faktu, że wielokrotnie gościmy te same osoby – często jako uczestników, potem jako prelegentów i znowu w roli uczestników. We wrześniu, jak zwykle zaprezentowana wiedza pochodzić będzie ze źródeł czyli od osób, które są bezpośrednio zaangażowane w udoskonalanie procesów oraz odpowiadają za politykę bezpieczeństwa w swoich zakładach – dodaje.

Zapraszamy do zapoznania się z programem spotkania zamieszczonym poniżej.

FORUM NOWOCZESNE BHP