Mistrzostwa Kadry BHP 2017

Już po raz trzeci zapraszamy specjalistów oraz pasjonatów tematyki Bezpieczeństwa i Higieny Pracy do udziału w Mistrzostwach Kadry BHP.

Mistrzostwa Kadry BHP to konkurs, którego zadaniem jest popularyzacja zagadnień związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy.

Naszym celem jest stworzenie prestiżowego rankingu ekspertów, którzy wyznaczając standardy w branży i przedsiębiorstwach, każdego dnia przyczyniają się do budowy bezpieczniejszego środowiska pracy. Ponadto zależy nam na zintegrowaniu grona osób aktywnie zaangażowanych w propagowanie kultury bezpieczeństwa w pracy.

 

Harmonogram Mistrzostw Kadry BHP 2017

I etap konkursu – 24 kwietnia  – 12 maja

II etap konkursu –  18 maja – 21 maja

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród – 9 czerwca

 

Przebieg i zasady konkursu

Pierwszy etap konkursu wystartuje 24 kwietnia i potrwa do 12 maja br. W tym czasie do rozwiązania będzie test wiedzy,  dostępny pod adresem http://mistrzostwa.bezpieczniwpracy.pl/ który składać się będzie z 30 pytań jednokrotnego wyboru.  Pięćdziesiąt osób, które uzyskają najwyższą liczbę punktów, zostanie zakwalifikowanych do drugiego etapu, który wyłoni ostatecznych zwycięzców.

Drugi etap Mistrzostw Kadry BHP odbędzie się 18 maja i składać się będzie z testu wiedzy on-line (20 pytań jednokrotnego wyboru) oraz 5 pytań otwartych, wymagających opisowego podania rozwiązania. Finaliści konkursu zostaną wybrani na podstawie największej liczby punktów z II etapu konkursu.

Pytania do Mistrzostw Kadry BHP przygotował zespół ekspertów. Zobacz więcej na: bezpieczniwpracy.pl/komisja-konkursowa

 

Zobacz relację z poprzedniej edycji Mistrzostwa Kadry BHP: http://www.bhp.abc.com.pl/czytaj/-/artykul/mistrzostwa-kadry-bhp-2016-rozstrzygniete

Zobacz wywiad z najmłodszą uczestniczką konkursu: https://bezpieczniwpracy.pl/wywiad-najmlodsza-uczestniczka-mistrzostw-kadry-bhp/

Tu znajdziesz Regulamin Mistrzostw Kadry BHP

Zachęcamy do śledzenia naszej strony www oraz fanpage na Facebooku i LinkedIn, gdzie na bieżąco będziemy publikować wszelkie informacje dotyczące tegorocznej edycji konkursu.