Zapraszamy do udziału w konkursie „Dobre praktyki BHP”, skierowanym do specjalistów i osób związanych z branżą. Celem konkursu jest popularyzacja zagadnień związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy oraz propagowanie najlepszych zachowań w tym zakresie. Na zwycięzców czekają karty upominkowe.

 

koa_konk_www

Utrzymywanie standardów BHP na najwyższym poziomie pozwala tworzyć bezpieczne miejsca pracy.  Najbardziej skutecznymi rozwiązaniami w zakresie zapobiegania wypadkom i radzenia sobie w sytuacjach trudnych warto się pochwalić, dlatego Koalicja Bezpieczni w Pracy organizuje konkurs na najlepsze dobre praktyki BHP.

Zasady są proste! Wystarczy opisać najciekawsze praktyki BHP z zakresu prewencji lub sposobu rozwiązania trudnej sytuacji w miejscu pracy. Prace konkursowe można przesyłać do 31 października 2015 roku na adres marta.knochowska@fleishmaneurope.com. Będą one oceniane przez Komisję Konkursową, składającą się z przedstawicieli Koalicji Bezpieczni w Pracy. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona do połowy listopada.

Nagrodami w konkursie są karty upominkowe do zrealizowania w sieci salonów Empik o wartości: I miejsce – 300 zł, II miejsce – 200 zł, III miejsce – 100 zł.

Nagrody ufundowały firmy CWS-boco Polska i SEKA S.A.

Najlepsze prace zostaną opublikowane na stronie bezpieczniwpracy.pl. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Regulamin Konkursu